Styrelsen

avlastningsbryggan.jpg

 

Det här är vi i styrelsen

Fredrik Kihlman, ordförande

fredrik.kihlman@agarkitekter.se

08-6926080

Kristina Lekås, ledamot, webmaster

kristina.lekas@gmail.com

0733-985226

Jan Erik Borg, ledamot

janerik@hicommunication.se

0708-441314

Per Fahrman, ledamot, kassör

per.fahrman@gmail.com

076-7901820

Rikard Henning

rikard.henning@gmail.com

0708-448484

Eva Reinius, suppleant

evareinius@hotmail.com

0709-751741 

Dag Larsson, suppleant

070-3111727

dag.h.larsson@gmail.com

För att komma i kontakt med styrelsen, maila till: styrelsen@sollenkrokao.se


Det här är kommittéerna på ön

Bryggkommitté

Sammankallande: Bengt Bruzelli 

bengt@mobeca.se

0733-225668

Anders Engvall

sas.engvall@gmail.com

0707-280079

För att komma i kontakt med bryggkommittén, maila till: bryggkommitte@sollenkrokao.se


Vägkommitté

Sammankallande: Lars-Erik Widén

070-6444660

Per Liljendahl

perj@hotmail.com

0766-111608

Jonas Reinius

jonasreinius@hotmail.com

0708-300356


Valberedning

Lena Thurn

thurnlena@gmail.com

0705-496472

Gunvor Östberg


Naturvård och städområden

Styrelsen ansvarar för naturvårdsfrågor fram till årsmötet 2020. Om du har några naturvårdsfrågor är du välkommen att kontakta oss på styrelsen@sollenkrokao.se.

Läs mer om naturvård och städområden under Miljö