Styrelsen

avlastningsbryggan.jpg

 

Det här är vi i styrelsen

Fredrik Kihlman, ordförande

fredrik.kihlman@agarkitekter.se

08-6926080

Staffan Nordin, vice ordförande

Staffan-Nordin@tele2.se

0709-630503

Rein Nyman, ledamot, sekreterare

rein.nyman@systembolaget.se

0708-351871

Anders Lidefelt, ledamot, kassör

anders.lidefelt@bredband.net

070-5585832

Michel Hager, ledamot

hagermichel27@gmail.com

0706-073318

Eva Ståhl, suppleant

eva.stahl1945@outlook.com

070-7197733

Birgitta Widén, suppleant

birgitta-widen@live.se

070-6661218 

För att komma i kontakt med styrelsen, maila till: styrelsen@sollenkrokao.se


Det här är kommittéerna på ön

Bryggkommitté

Sammankallande: Bengt Bruzelli 

bengt@mobeca.se

0733-225668

Alexander Ståhle

alexander.stahle@spacescape.se

0706-995319

Leif Lerby

leif.lerby@bredband.net

0732-294567

Anders Engvall

anders.engvall@hav-stockholm.se

0739-602865

För att komma i kontakt med bryggkommittén, maila till: bryggkommitte@sollenkrokao.se


Naturvårdskommitté

Sammankallande: Eva Ståhl

eva.stahl1945@outlook.com

0707-197733

Helena Lundin

HelenaLundin52@bredband.net

0700-028744

Mart Nyman

mart.nyman@polisen.se

0705-820876

Janerik Borg

janerik@hicommunication.se

0708-441314

Per Fahrman

per.fahrman@gmail.com

0767-901820

Magnus Hultman

semhu72@gmail.com

0703-922066

För att komma i kontakt med naturvårdskommittén, maila till: naturvardskommitten@sollenkrokao.se

 


Vägkommitté

Sammankallande: Lars-Erik Widén

070-6444660